Ošetrenia

Perfect Spa ponúka široký výber najmodernejších a jedinečných procesov ošetrenia, ktoré sa týkajú predovšetkým zdravia a vzhľadu vašej pokožky na celom tele. Zameriavame sa najmä na špecifické metódy, ktoré ponúkajú dlhotrvajúce výsledky už po pár ošetreniach.

hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial vortex ošetrenie pleti ukrýva v sebe komplex šiestich omladzujúcich metód v jednom balíku. Príjemné ošetrenie sa začína exfoliáciou, ktorá odstráni šedivý nános na pokožke. Kombinuje viacero postupov – detoxikáciu, exfoliáciu, regeneráciu a hydratáciu. Je to najnovšia metóda neinvazívnej obnovy vrchnej vrstvy pleti. Infúzia antioxidantov, peptidov a kyseliny hylaurónovej urobi pocit dokonalej pleti.

 • liečebný - akné/zápaly, revitalizačný a omladzujúci efekt viditeľný hneď po zákroku
 • ošetrenie zvyšujúce pevnosť a pružnosť kože
 • zjemňuje začínajúce vrásky
 • vhodné pred ďalším estetickým zákrokom
 • vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej, mastnej, starnúcej, aknóznej
 • intenzívnejšie výsledky docielené v 4 – 6 týždňových odstupoch
 • neskôr stačí ošetrenie raz mesačne
redustim

Redustim

REDUSTIM znižuje zdravotné riziká spojené s nadbytkom vnútorného tuku brucha.

Ponúka pestrú škálu výhod:

 • odbúrava VISCERÁLNY tuk a formuje postavu
 • poskytuje dlhodobé výsledky bez vedľajších účinkov, či metabolického zaťaženia
 • dochádza k zmenšeniu obvodu pásu až o 6 cm
 • je to bezbolestná a neinvazívna technológia pre ľudí trpiacich nadváhou, metabolickým syndrómom, popôrodnou obezitou apod.
 • znižuje zdravotné riziká ako steatóza (stukovatenie) pečene, kardiovaskulárne ochorenia, diabetes, neplodnosť
 • umožňuje zmenšiť obvod jednotlivých partií tela až o 2 veľkostné čísla po 12 sedeniach - 4-6 týždňoch
 • redukuje tuk celej postavy naraz
 • pri jednom sedení spáli až 600 kcal
dermapen

Dermapen

Dermapen 4 je jediné zariadenie na intenzívnu mezoterapiu so špeciálnym nastavením pre ošetrenie jaziev, s protokolmi na úpravu hlbokých atrofických jaziev; vrátane chirurgických jaziev, strií a jaziev po akné. Prenikanie ihiel Dermapen 4 je až do hĺbky 3,0 mm, čo je najviac v mezoterapii možné.Na rozdiel od laserových ošetrení, Dermapen 4 nepredstavuje riziko spálenia a hypopigmentácie, preto je vhodné aj v lete. Vďaka tomu je vhodný pre všetkých pacientov postihnutých melazmou aj s predispozíciou k hyperpigmentácii. Dermapen ošetrenie môže byť účinné pri mnohých estetických problémoch vrátane: rosacey, telangiektázie, seboroickej dermatitídy, alopécie a pod.

radiofrekvencia

Rádiofrekvencia

Ošetrenie je príjemné, teplé ako masáž, pomáha opäť naštartovať kolagén, vypína pokožku, zbavuje pleť ochabnutosti, celá tvár sa dvíha, vrásky sa zjemňujú. Ošetrenie je vhodné aj ako celotelové vtedy má vplyv na podkožný tuk až do hĺbky 4 cm. Napomáha k zlepšeniu elasticity pokožky zbavuje kožu na nohách a rukách celulitídy. Zmeny sú viditeľné už po prvom sedení. Stačí 4-6 sedení k dosiahnutiu dlhotrvajúcich výsledkov.

diagnostika_pleti

Diagnostika pleti

Doprajte svojej pleti to, čo naozaj potrebuje. Pomocou moderných technológií a jedinečného procesu snímania vám dokážeme poskytnúť presnú analýzu potrieb vašej pleti. Analýza pomocou prístroja Skin Magic odhalí zatiaľ aj neobjavené potreby vašej pleti. Diagnostika zhodnotí stav pórov, vrások, nečistôt na pleti, pigmentáciu, začervenanie a Moisture test Pen zmeria hydratáciu a elasticitu pleti.

hifu

Hifu

Výhodou približne hodinového ošetrenia tváre a krku je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický plasticko-chirurgický zákrok. Prístroj Hifu sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive a vypnúť ho, vrchné vrstvy pokožky pritom zostávajú neporušené. Vaša pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

plazmapen

Plazmapen

Procedúra pozostáva z vytvorenia malých bodov na povrchu kože plazmou generovanou z plazmového zariadenia, každý vo vzdialenosti asi 0,5 mm od seba. Každý z týchto bodov spôsobuje odparovanie epidermis bez poškodenia bazálnej vrstvy dermis, bez krvácania a bez poškodenia okolitých tkanív. Elektrokoagulácia je cielená deštrukcia tkaniva pôsobením elektrického prúdu.

cryopen

Cryopen

Kryoterapia je ošetrenie chladom, ktorá využíva pôsobenie tekutého dusíka. Táto metóda je vhodná na ošetrenie rôznych kožných chorôb. Jedným z najčastejších kožných problémov vhodných na ošetrenie touto metódou je odstraňovanie vírusových bradavíc, kožných výrastkov, molusiek a keratóz. Zabezpečuje presnú aplikáciu, menšiu bolestivosť, vyššiu úspešnosť a zamedzovanie straty teploty.

Nahliadnite k nám

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

objednávky

Nedeľa

Zatvorené

Objednať sa môžete on-line alebo telefonicky. Tešíme sa na Vás.


+421 950 218 161

info@perfectspa.sk

Ako sa k nám dostanete?

map